Prvé víno sme vyrobili v roku 1997, bol to Rizling vlašský z nášho vinohradu. Organizovali sme si vtedy rodinnú vínnu súťaž na ktorej sa zúčastňovali so svojimi vínami moji dvaja dedovia, môj strýko a my. Toto naše prvé víno sa stalo šampiónom rodiny v roku 1998. 

Od tej doby sme za viac ako 20 rokov vyrobili tisíce fliaš vína, získali sme mnohé významné ocenenia na súťažiach tak na Slovensku ako aj v zahraničí. Všetky naše vína majú spoločné to, že ich vyrábame ručne, s citom a dávame im priestor vekom rásť. V našich vínach nájdete kúsok našich sŕdc, lásky a nehy s ktorou ich vyrábame. Naše vína sú prírodné, mohutné a vyrábame ich so zreteľom na dosiahnutie fľašovej zrelosti a možnosti archivácie. Prípadné kryštáliky ktoré sa vo fľašiach našich vín po čase vyskytnú sú odrazom prirodzených a prírodných výrobných postupov. Vína spravidla nefiltrujeme pred plnením do fliaš a ani nestabilizujeme proti vypadávaniu vínneho kameňa. Odporúčame ich skladovať pri vyrovnaných teplotách 8-12°C. Časť našich vín vyzrieva v sudoch z francúzskeho dubu, roky sme sledovali zretie našich vín v sudoch od rôznych výrobcov a s rôznym typom vypálenia a tak vieme ktorému nášmu vínu vyhovuje ktorý typ sudu, od ktorého výrobcu a ako podporí ich potenciál, zretie a hodvábnu štruktúru.

Medzi nami najviac cenené úspechy patrí úsmev a pekné slovo po vychutnaní si našich vín našimi zákazníkmi. Zo súťaží si najviac ceníme nasledujúce ocenenia :

Prague regional Champion v roku 2013, 

Best winery na Prague wine trophy 2013, 

Premium gold medal na Prague wine trophy 2013,

Víťazné víno Národného salónu vín SR v kategórii prírodne sladkých vín v roku 2014,

7 vín v Národnom salóne vín SR za roky 2006-2014,

Gold medal za André 2009 na Concours mondial de Bruxelles

Ale radosť nám spravili všetky získané ocenenia ktoré sme dostali, obzvlášť tituly Šampiónov výstav vín. Avšak akoby sme stratili vášeň pre súťaže vín a od roku 2015 sme výrazne obmedzili našu účasť na domácich súťažiach vín, nakoľko ich je už podľa nás už príliš veľa...

Naše vína si budete môcť o krátky čas kúpiť aj na tejto stránke, pripravujeme e-shop.